понеділок, 22 травня 2017 р.

Міжнародний фестиваль мов і культур в Україні


 
16 травня відбувся Міжнародний фестиваль мов і культур в Україні.
Уперше фестиваль пройшов у 2003 році, стартувавши лише з 17 країнами-учасниками. Разом із тим, минулого року в його роботі взяли участь уже 145 країн.
Учасниками українського етапу ХV-го Міжнародного фестивалю мов і культур стали 1000 фіналістів з 200 навчальних закладів. Перші кроки на шляху до дружби та взаєморозуміння було здійснено 2007 року, коли до участі в олімпіаді долучився 21 конкурсант із 4 навчальних закладів. Цьогоріч вихованці дитячих садочків, учні початкової, середньої і старшої шкіл, а також студенти вищих навчальних закладів продемонстрували свої таланти у 30 різних категоріях.


Завдання Міжнародного фестивалю мов і культур – це поєднання відпочинку й захисту національних цінностей і відмінностей. Ключовим словом є Діалог. Діалог – це ключ до спілкування. Діалог – найфундаментальніше правило для досягнення єдності в світі. Через діалог люди, нації і країни дізнаються один про одного, захищають права громадян, націй і культур в глобалізованому світі.
Організаторами фестивалю є: Міністерство освіти та науки України, Міжнародна школа «Меридіан», Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» та громадські організації України.


Участь у заході взяв директор Інституту державної служби та місцевого самоврядування, завідувач кафедри політичної аналітики та прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України, доктор політичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України С.О.Телешун. У своєму виступі він зазначив що інвестиції це не тільки фінансові ресурси, інвестиції це молоде покоління яке зберігаючи власну історію, культуру і традиції створить нову конкурентну Україну спроможну зайняти своє місце не тільки у Європі а і в світовому економічному та політичному просторі.

Немає коментарів: