вівторок, 25 квітня 2017 р.

«Без тебе політичної науки не буде» -VII Національний конвент в м.Одесі21-22 квітня 2017 року пройшов VII Національний конвент Міжнародної асоціації студентів політичної науки (Україна) на базі Факультету психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія».

Організаторами міжнародної конференції виступили: Факультет психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія», Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» і Українську відділення Міжнародної асоціації студентів політичної науки.

Конвент є щорічним «подорожуючим» заходом, що збирає зацікавлених у вивченні політичних наук студентів, аспірантів, відомих експертів та дослідників не лише вищих навчальних закладів України, а й країн світу. Захід передбачає науковий туризм, в рамках якого наукові дослідження та жваві дискусії поєднуються з подорожуванням, знайомствами та спілкуванням однодумців з усього світу. Це стимулює інтеграцію молодіжної наукової спільноти і розвиток наукової академічної культури учасників. У сфері політичної науки таку функцію, під гаслом «без тебе політичної науки не буде», на себе покладає Міжнародна асоціації студентів політичної науки (Україна). Одним з таких кроків на шляху розвитку політичної науки є VІІ Національний Політологічний Конвент МАСПН в Національному університету «Одеська юридична академія».

Цього року свої двері для конвенту гостинно відкрив Національний університет «Одеська юридична академія». Конвент зібрав представників 20 вузів з 4 країн світу: України, Туреччини, Сполучених Штатів Америки і Польщі. Серед учасників заходу були студенти і аспіранти різних спеціальностей: політологи, соціологи, психологи, філософи, міжнародники, історики, економісти,  філологи, аграрники тощо.

21 квітня на пленарному засіданні VІІ Конвенту з привітаннями і ґрунтовними доповідями виступили Проректор НУ «Одеська юридична академія», доктор юридичних наук, доцент  Ульянова Галина Олексіївна; декан факультету психології, політології та соціології, доктор політичних наук, професор Яковлєв Денис Вікторович; директор Інституту державної служби та місцевого самоврядування, завідувач кафедри політичної аналітики та прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України, доктор політичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Телешун Сергій Олександрович; завідувач кафедри політичних наук Київського національного університету будівництва і архітектури, доктор політичних наук, професор Перегуда Євген Вікторович, заступник Голови правління Українсько-Турецького культурного центру «Сяйво» Серкан Огузхан, Президент Міжнародної асоціації студентів політичної науки (Україна) Телешун Ярослав Сергійович.

У своєму виступі професор С.О. Телешун звернув увагу на необхідності участі молоді у процесі формування ефективних моделей публічного управління. На його думку тільки конкурентна українська держава зможе бути рівноцінним партнером на світовому просторі, реалізація молодого покоління в Україні якраз і буде показником ефективності вітчизняної політичної еліти. Також Сергій Олександрович запросив молодих вчених до навчання у стінах Національної академії державного управління при Президентові України та створення додаткових інтелектуальних, комунікаційних майданчиків як в Україні так і поза її межами.

Впродовж двох днів в Національному університеті «Одеська юридична академія», студенти, аспіранти, імениті вчені українських і зарубіжних вищих навчальних закладів обговорювали сучасні світові виклики і загрози, аналізували внутрішню соціально-політичну і економічну ситуацію в Україні. Адже, розуміння історичних подій, сучасних світових процесів і внутрішньої політичної ситуації дає можливість молоді бути конкурентною і корисною для українського суспільства.

Крім того професор С.О. Телешун провів зустріч з міжнародними навчально-освітніми закладами м.Одеси та зустрівся на робочій нараді з керівництвом Одеського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.

В Юракадемии обсудили пути развития политической науки 

Политологи со всей Украины и зарубежных стран обсудили современные мировые процессыНемає коментарів: