четвер, 7 квітня 2016 р.

Візит до Житомиру 31.03.2016

31березня 2016 року, професори Олександр Пухкал і Микола Стадник з кафедри політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України, за дорученням завідувача кафедри професора Телешуна С.О. та на запрошення Голови обласної ради Лабунської А.В.,  відвідали Житомирщину.


Представники Національної академії взяли участь у роботі четвертої сесії обласної ради, де професор Олександр Пухкал виступив перед політико-управлінською елітою області: депутатами обласної ради, головами державних районних адміністрацій, головами районних рад, керівниками ОДА і територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та ін. В своєму виступі він наголосив на ключовій ролі спеціально підготовлених для публічної служби фахівців-управлінців у здійсненні системних реформ в Україні, зокрема таких як децентралізації влади, реформи публічної адміністрації та місцевого самоврядування. Олександр Пухкал повідомив, що з метою кадрового забезпечення цих реформ в Національній академії завершується розробка нової магістерської програми за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» і запросив бажаючих здобути її  до навчання в академії.  

О.Г.Пухкал і М.М.Стадник провели перемовини з питань підготовки кадрів з головою Житомирської обласної державної адміністрації Сергієм Машковським та з головою Житомирської обласної ради Анжелікою Лабунською. Представники Національної академії виступили перед слухачами Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Житомирської ОДА та обласної ради (директор Тетяна Булич). Відбувся обмін думками з питань пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку країни, ролі децентралізації й деконцентрації в реформуванні системи публічного управління, завдань які ставляться у цих умовах перед органами державної влади. При цьому особливий наголос був зроблений на необхідності отримання сучасної європейської освіти в системі державного управління.

Цікавою також була зустріч з апаратом Житомирської міської ради та представниками районних рад, де було зосереджено увагу на необхідність кваліфікаційної підготовки зі спеціальності публічне управління та адміністрування. На завершення візиту, О.Пухкал та М.Стадник виступили в програмі «Відкрита студія» обласного телеканалу, де обговорили причини сучасної політичної кризи в Україні та шляхи її подолання з місцевими політологами та громадськими діячами.

О. Пухкал, М.Стадник 

Немає коментарів: