понеділок, 22 грудня 2014 р.

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !

Ми прожили дуже історично складний і трагічний 2014 рік! На жаль, не всі змогли прожити його до кінця! Вічна їм пам'ять! Проте людська природа неухильно породжує нове життя і плекає нові надії на краще, попри обіцянки наших очильників, що буде ще гірше. Дякуємо!
За цей рік ми стали більш зрілими у своїх почуттях, вірі, самоповазі до себе і до інших. Так, ми стали більш жорсткішими, але й і жертовнішими по відношенню як до себе, так і до інших, незалежно від своїх політичних уподобань і переконань.
Сьогодні більшість з нас готова один одному дивитись у вічі і казати те, що відчуваємо і розуміємо, а не те, що хочуть почути інші!
Насильство породило горе і ворожнечу, але насильство прищепило відразу до кумирів "від насильства", у які б шати вони не вбирались!
МИ СТАЛИ ГІДНИМИ ЛЮДЬМИ не для когось, а, насамперед, для себе. Наша критичність до частини з нас стала засобом збереження гідності і інтелігентності, а для частини – протиотрутою від сліпого поклоніння ідолам брехні і показової святості.
У НАС ВЖЕ НАЗАВЖДИ СФОРМУВАВСЯ ПОПИТ НЕ НА "правду, яка у кожного своя", а на ІСТИНУ, яка дає право на ГІДНЕ ЖИТТЯ ГІДНОГО ГРОМАДЯНИНА у ГІДНІЙ ДЕРЖАВІ!
Спільна гідність і трагедія частину з нас зробила ЛЮДЬМИ, що реагують на сльози і трагедію інших, на іншу точку зору і на іншу правду із співчуттям та розумінням. Так залишаймось ТАКИМИ і протягом наступних років, і допоможе нам у цьому Всевишній, наша важка праця і добрі люди.
Уклін Вам земний, співгромадяни України! Здоров’я Вам і Вашим сім’ям, усіляких гараздів, добробуту і гідного життя попри "усі побажання"!
 
З НОВИМ РОКОМ! З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! УСІМ ДОБРИМ ЛЮДЯМ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВІРОСПОВІДАННЯ І НАЦІОНАЛЬНОСТІ!
 
ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ САЙТІВ "ВІДКРИТІ ОЧІ" І "РИЗИКИ НА ЗАВТРА"

Немає коментарів: