Голова опікунської ради українсько-турецького центру Дружби і Cпівробітництва “Сяйво” Сергій Телешун наголосив на тому, що повага до людської гідності у всіх її проявах повинна стати наріжним каменем існування сучасного українського суспільства. Сьогодні не може бути, щасливого майбутнього держави у випадку коли воно будується на дитячих сльозах і людському горі.
Даний тематичний посил у своїй промові підтримав і директор центру українсько-турецького центру Дружби і Cпівробітництва “Сяйво” пан Гьокхан Демір, а також працівники і засновники міжнародної школи “Меридіан”.
Немає коментарів:
Дописати коментар