середа, 28 червня 2017 р.

Зі святом Конституції та Незалежності України!

Слово що стало явищем, явище що стало трендом сучасного суспільного розвитку в Україні, і не тільки – це  «ГІДНІСТЬ»!

Гідність життя людини і гідність самої людини визначається рівнем зрілості суспільства та його спроможністю розвиватися у всіх сферах суспільного буття. Одним із сучасних визначень терміну «демократія» є: «колективно визначена процедура суспільного співіснування, виконання якої обов’язкове усіма суб’єктами суспільного життя незалежно від їх соціальної ієрархії».

Новий суспільний договір яким «вагітна» Україна, може бути прийнятий різними шляхами: на засадах політичного насильства, політичного компромісу або політичної і соціальної ефективності, яка запропонує власним громадянам гідну модель публічного управління.

Нам потрібна ефективна сервісна держава спроможна створити єдиний політичний, правовий, економічний, соціальний і гуманітарний простір, який  інтегрує кожного громадянина незалежно від етнічного походження, конфесійних і політичних уподобань до суспільного середовища.

Конституція – це не тільки правничий документ з великої літери, це історія держави і нації, це її процедура, це гарантія майбутнього української політичної нації взагалі, так і українського громадянина, як носія влади - зокрема.

Зі святом Вас Конституції та Незалежності України!

Шановні співвітчизники! Гідні Громадяни Гідної Держави!

З повагою,

Директор Інституту державної служби та місцевого самоврядування,
завідувач кафедри політичної аналітики та прогнозування
НАДУ при Президентові України,
професор, доктор політичних наук,
Заслужений діяч науки і техніки України 
С.О.Телешун

Немає коментарів: