пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Дебатні ігри «Соціал-демократичні цінності: дебати про майбутнє»З 21 по 24 березня (в четверте) на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшли Дебатні ігри «Соціал-демократичні цінності: дебати про майбутнє». Організаторами виступили кафедра політології філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Українське відділення Міжнародної Асоціації Студентів Політичної Науки, представництво  Фонду Фрідріха Еберта в Україні при участі Національної академії державного управління при Президентові Україні.

Особливої гостроти набув дискурс щодо ролі публічної політики та адміністрування у цьому процесі. Розкрито методологічні основи суспільного розвитку та публічної політики, зосереджено увагу на пріоритетах її формування.

В роботі конкурсних дебатів  прийняли участь одинадцять команд із різних університетів України, від Національної академії державного управління при Президентові України професор кафедри політичної аналітики і прогнозування Стадник М.М. та доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Борщ Г.А.
Професор Стадник М.М. у своєму виступі розкрив стратегічні пріоритети розвитку українського суспільства та соціал-демократичні принципи публічного управління. Виокремив роль публічної політики у цьому процесі. Доцент Борщ Г.А. охарактеризував загальні тенденції соціально-економічного розвитку та показав роль децентралізації в публічно-управлінському процесі. Президент Українського відділення Міжнародної Асоціації Студентів Політичної Науки Телешун Я.С. та координатор програм Фонду імені Фрідріха Еберта О.Давліканова, звернули увагу про необхідність створення сучасних конкурентних моделей публічного управління в Україні на базі соціальної відповідальності, професіоналізму та патріотизму. Майбутнє української держави на їх думку може лише бути в умовах інтелектуальної, конкурентної  і технологічної економіки і управління.

Особливого значення набув дискурс щодо підготовки фахівців публічної політики та адміністрування в Національній академії державного управління для органів публічної влади. Дванадцять студентів-політологів, із різних ВУЗів України, виявили бажання поглибити свої знання та отримати фахову підготовку в НАДУ.

Немає коментарів: