понеділок, 21 березня 2016 р.

У Чернігівській міській раді провели навчання для працівників міськради

 16 березня в Чернігівській міській раді відбувся семінар-навчання для керівників та працівників структурних підрозділів міської ради, керівників їх кадрових служб, осіб, рекомендованих для участі у конкурсному відборі на навчання у 2016 році та потенційних вступників майбутніх років.
 
У зустрічі взяли участь заступник міського голови – керуючий справами виконкому міськради Сергій Фесенко, представники Національної академії державного управління при Президентові України Олександр Пухкал, Микола Стадник та Олексій Титаренко.
Цей захід проведено відповідно до планів роботи Чернігівської міської ради та Національної академії державного управління при Президентові України.
 
Звертаючись до всіх присутніх, заступник міського голови - керуючий справами виконкому Сергій Фесенко повідомив про основні питання порядку денного. Серед них: модернізація публічної адміністрації в контексті децентралізації влади, впровадження нового Закону України «Про державну службу» та проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також стратегія соціально-економічної політики та її кадрове забезпечення в Україні.

З відповідними доповідями виступили Микола Стадник – професор кафедри політичної аналітики і прогнозування Національної академії, доктор філософських наук та Олександр Пухкал – професор кафедри політичної аналітики і прогнозування Національної академії, доктор наук з державного управління, академік Академії економічних наук України.
 
Виступаючі представили Національну академію державного управління при Президентові України та закликали присутніх вступати на навчання.

Олександр Пухкал зазначив, що органи місцевого самоврядування повинні складатись з відповідальних професіоналів, які змогли б забезпечити стабільний розвиток України та вивести її економічну і політичну конкурентоспроможність на міжнародний рівень. Від управлінських та комунікативних навичок, вміння управляти інноваціями та змінами залежить успішність діяльності органів виконавчої влади. Крім того, О. Пухкал порівняв ЗУ «Про державну службу» та проект ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування». «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування – це професійна, публічна, відкрита, прозора, політично неупереджена діяльність, спрямована на задоволення інтересів громадян», - зазначив професор Національної академії. 

Довідково.
Чернігівська облдержадміністрація та Чернігівська міська рада із самого початку утворення Національної академії державного управління при Президентові України активно використовує її можливості та проводить цілеспрямовану роботу щодо направлення перспективних кадрів на навчання.


 
За період співпраці з НАДУ її закінчили більше 200 представників області. У поточному році продовжується організаційно-масова робота щодо відбору осіб, для участі в конкурсі на навчання в Національній академії державного управління при Президентові України. 

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради
 

Немає коментарів: