понеділок, 23 березня 2015 р.

18 березня 2015 р. в Дипломатичній академії України відбувся ІІІ Міжнародний молодіжний форум «Глобалізаційні виклики і багатостороння дипломатія»

3
18 березня  2015 року відбувся ІІІ Міжнародний молодіжний форум «Глобалізаційні виклики і багатостороння дипломатія», організаторами якого виступили Дипломатична академія Україна при МЗС України та Міністерство закордонних справ України.
У рамках Міжнародного молодіжного форуму було проведено дві конференції: Міжнародна молодіжна наукова конференція «Удовенківські дипломатичні читання», яка була присвячена пам’яті Геннадія Йосиповича Удовенка, та Міжнародна науково-практична конференція «Україна в глобальному світі: витоки конфлікту і шляхи його подолання».
Роботу Форуму відкрив Ректор Дипломатичної академії України Микола КУЛІНІЧ. З вітальним словом до учасників звернулися Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро ШИМКІВ, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян ТОМБІНЬСЬКІ; Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола МОВЧАН; Міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир ОГРИЗКО; Генеральний секретар Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ Валері ЧЕЧЕЛАШВІЛІ; Головний редактор газети «ДЕНЬ» Лариса ІВШИНА; Директор Інституту державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України Сергій ТЕЛЕШУН.
У роботі Міжнародної молодіжної наукової конференції «Удовенківські дипломатичні читання» взяла участь та поділилася своїми спогадами з присутніми дружина Г.Й. УДОВЕНКА Діна Григорівна БУТЕНКО.
Участь у роботі Форуму взяли понад двісті студентів, слухачів, аспірантів, дипломатів, вчених, експертів та викладачів провідних вищих навчальних закладів України, а також закордонних вищих навчальних закладів.
У робочих групах було заслухано виступи ветеранів дипломатичної служби, відомих українських науковців, політиків, представників наукової молоді, слухачів Академії та кращих студентів вищих навчальних закладів. Форум став ефективною платформою для поглиблення міжнародної молодіжної взаємодії, обміну інформацією та професійним досвідом.

Програма Форуму


 
  

Немає коментарів: