вівторок, 15 листопада 2016 р.

Бренд-комунікація «Оновлена НАДУ чекає на тебе» та короткостроковий семінар «Антикризове управління в контексті реалізації реформ в Україні».

        
У рамках розробленої PR-стратегії кафедра політичної аналітики і прогнозування НАДУ при Президентові України розпочала тур регіональних презентацій галузі знань «Публічне управління та адміністрування» для цільових аудиторій. 11 листопада 2016 року професори кафедри Олександр Пухкал та Микола Стадник, на запрошення Чернігівської обласної державної адміністрації, відвідали Чернігівську область і взяли участь у низці інформаційно-комунікативних заходів. Зокрема відбулася зустріч з Головою Чернігівської ОДА Кулічем В.П. та його заступником Романовою Н.А. на якій представники Національної академії обговорили деякі питання реформи децентралізації влади, розвитку соціальної інфраструктури, реформування системи охорони здоров’я Чернігівщини.

        В актовій залі обласної адміністрації відбулася тематична зустріч науковців Національної академії   з державними службовцями, посадовими особами місцевого самоврядування, представниками політичної еліти Чернігівщини. Модератором цієї зустрічі був особисто Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч. Проведення зустрічі висвітлювали засоби масової комунікації області та міста Чернігова.
       Професор Олександр Пухкал ознайомив цільову аудиторію з сучасними парадигмальними змінами в системі державного управління та нормами Закону України «Про державну службу», підкресливши, що вони висувають до службовців органів публічної влади нові вимоги, зокрема підвищені вимоги до їх професійної компетентності. На завершення свого виступу професор Пухкал О.Г. презентував акредитовану в Національній академії нову спеціальність «Публічне управління та адміністрування» та закликав молодих і амбітних управлінців до її засвоєння та оволодіння новими професійними компетентностями. Професор Микола Стадник присвятив свій виступ проблемам соціально-економічного розвитку України та ролі управлінських кадрів у їх подоланні. Він також ознайомив учасників зустрічі з правилами вступу та умовами навчання в магістратурі Національної академії.
       В своїх виступах перед політико-управлінською елітою Чернігівської  області представники  НАДУ при Президентові України презентували концептуальні зміни в роботі академії, прагнули розкрити її особливу роль в модернізації системи державного управління та підготовці висококваліфікованих управлінців.
        На завершення перебування на Чернігівщині у відбулася цікава зустріч науковців Національної академії відбулася цікава зустріч з апаратом Козелецької районної державної адміністрації та районної ради Чернігівської області. На цій зустрічі йшлося про те, що на сучасному етапі розвитку України ефективність реформ у всіх сферах життєдіяльності суспільства залежить головним чином від рівня професійної  підготовки службовців органів публічної влади.  

Матеріал прес-служби голови Чергігівської ОДА Валерія Куліча

http://cg.gov.ua/index.php?id=214676&tp=0

Архів із фотознімками + аудіозапис зустрічі - у хмарному сховищі Google

https://goo.gl/xoZ8Y9

Сюжет телекалу "Сівер Центр" (філія Національної телекомпанії) -

https://youtu.be/C3UOf2UqMrM 

Антикризове управління

в контексті реалізації реформ в Україні

 
У Київському міському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар «Антикризове управління в контексті реалізації реформ в Україні».

Семінар відбувся за участі директора Інституту державної служби та місцевого самоврядування НАДУ при Президентові України, доктора політичних наук, професора Телешуна Сергія Олександровича та Голови правління громадської організації «Центр «Розвиток демократії» Ламах Елли Борисівни.
Під час семінару розглянуті наступні питання:
  • Сучасні реалії суспільного розвитку;
  • Сутність антикризового управління;
  • Ефективність і результативність державної антикризової політики;
  • Прийняття управлінських рішень у кризових умовах.

Немає коментарів: