середа, 25 листопада 2015 р.

Науковці Національної академії обговорили проблеми філософії, релігії та культури у глобалізованому світі із колегами з Білорусі, Італії, Польщі.

23 листопада 2015 року директор Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії Сергій Телешун взяв участь Всеукраїнській науково-теоретичній конференції з міжнародною участю «Філософія, релігія та культура у глобалізованому світі», що відбулася у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.
Організаторами конференції виступили Національна академія державного управління при Президентові України, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Університет Софія (м. Лоп’яно-Флоренція, Італія), Українська Соціальна Академія та Українсько-турецький культурний центр «Сяйво».
З вітальним словом до науковців з Білорусі, Італії, Польщі та України звернувся директор Інституту державної служби і місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України Сергій Телешун, який відзначив провідну роль філософії у вирішенні глобальних змін і запобіганні небезпек. За словами науковця, в епоху глобалізації переосмислення природи, ролі і відповідальності філософії, релігії і культури має відбуватись на основі «діалогу» цивілізацій.
 
Координатор міждисциплінарної програми «Релігія в глобальній політиці» (Університет Софія, м. Лоп'яно-Флоренція, Італія) Паоло Фріцці, Голова правління Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» Демір Гьокхан, директор Української Соціальної Академії Михайло Мельник, секретар  Національної спілки журналістів України Віктор Набруско у своїх доповідях розкрили сучасні тенденції розвитку філософії, релігії та культури у глобалізованому світі.
 
У ході Всеукраїнської науково-теоретичної конференції з міжнародною участю з проблем філософії, релігії та культури у глобалізованому світі науковці обговорили роль філософії у контексті викликів глобалізованого світу, питання етносу, освіти, культури в епоху постмодерну, цивілізаційний процес у вимірах історії, культури та політики, моделі управління в сучасному світі та їх особливості.

Немає коментарів: